MB

Ludzie są wyjątkowymi mieszkańcami Ziemi. Człowiek posiada wiele cech i zmysłów, które można znaleźć także u innych mieszkańców naszej planety. Lecz tylko człowiek otrzymał duszę, wolną wolę i sumienie - a wszystko to od Boga, zupełnie za darmo. Bóg stworzyl cały świat z milości i z niej też stworzył swoje najdoskonalsze dzieło – człowieka.

Tak jak jest napisane: „Stworzył więc Bóg człowieka na swój obraz, na obraz Boży go stworzył: stworzył mężczyznę i niewiastę.” Rdz 1, 27

Pomimo tej wyjątkowości nawet człowiek nie może na ziemi oglądać Boga, lecz to wcale nie oznacza tego, że nie może Go spotkać. Każdy z nas może spotkać Boga! Nawet więcej, to Bóg pragnie tego spotkania z Tobą. Pierwszym krokiem jaki musisz wykonać to po prostu w Niego uwierzyć! Uwierzyć w Boga, Jego Syna Jezusa Chrystusa i Ducha Świętego. Wówczas On będzie mógł przyjść do Ciebie, więcej niż jeden raz … dużo więcej. Wszystko to tylko po to, aby mógł spędzić z Tobą czas, bo On twój Bóg tego pragnie. Podczas tych spotkań pozwoli Ci się poznać, pokaże Ci swoją miłość do Ciebie i to jak bardzo Mu na Tobie zależy.

My, podczas środowych spotkań i sobotnich czuwań możemy poznawać naszego Boga. Więc i Ty nie zmarnuj tej szansy. Pewien człowiek powiedział kiedyś : „ Im bardziej poznaję Boga, tym bardziej mnie zachwyca i tym bardziej Go kocham".