MB

W dniach 23-25.02.2018 r. Wspólnota Kręgu Biblijnego razem ze swoim opiekunem ks. Pawłem Surowcem modliła się i odpoczywała w szczególnym miejscu jakim jest Święty Krzyż. Mogliśmy tam doznać gościnności Ojców Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej, poznać ich życie oraz działalność misyjną, za co im gorąco dziękujemy :-).

Rekolekcje przeplatała modlitwa, spowiedz święta, wykłady oraz czas relaksu i wypoczynku. Szczególnie wzruszającym momentem był wykład Ojca Oblata dotyczący Relikwii Drzewa Krzyża Świętego oraz Jego adoracja. Miłym akcentem był również spacer śnieżnym popołudniem na gołoborza gdzie wygłupom w białym puchu nie było końca.... Choć mróz i śnieg nieodłącznie towarzyszyły nam przez trzy dni to jednak atmosfera modlitwy i skupienia była bardzo owocna.

Serdeczne bóg zapłać ks. Pawłowi za Słowo Boże skierowane do nas, konferencje, nocne rozmowy i pytania, które nie pozostały bez odpowiedzi. Dziękujemy także wszystkim uczestnikom rekolekcji, tym obecnym osobiście, ale także tym, którzy nie mogli z nami być z różnych przyczyn, ale którzy pielgrzymowali z nami duchowo. Wszystkich polecaliśmy w modlitwie. Już teraz z utęsknieniem czekamy na następne dni skupienia.

Szczęść Boże.

Adoracja

Spotkania Wspólnoty

Skrzynka Intencji Modlitewnych

Wspólnota w obiektywie kamery

Sanktuarium Matki Bożej

Piesza Pielgrzymka Ziemi Janowskiej

Słowo Boże na dziś